Statické výpočty a posudky, projektování staveb
Sanace a rekonstrukce staveb
Betonové, ocelové a dřevěné konstrukce
Obchodní činnost
 

O naší společnosti

J2L CONSULT s.r.o. je projekční, statická a realizační společnost, stavěná na dlouholeté praxi v oboru spolu s invenčním přístupem k řešení svých zakázek. V oblasti statiky a projekce staveb již od počátku postupujeme dle platných evropských norem.

Firma byla založena v roce 2010, na trhu se však pohybujeme již od roku 1990 (czstatik.com). V oblasti realizací se pohybujeme ještě déle (sils.cz). Za tuto dobu více než 40tileté praxe jsme načerpali mnohé zkušenosti ve všech stavebních odvětvích a fázích stavby. Zabýváme se statikou ocelových konstrukcí, jako jsou haly, soustavy prostorových lešení, posouzení stávajících objektů a jejich passportizaci. V oblasti betonu provádíme návrhy monolitických staveb a voděnepropustncýh konstrukcí, zpracováváme výkresy tvarů a armování. Dále se zaměřujeme na návrhy a projekci dřevostaveb (krovy, rozhledny). Vše zaštiťujeme jakožto členové ČKAIT.

Poskytujeme i prohlídky a ověření stávajících porušených objektů (např. halové objekty, betonvé stavby, vinné sklepy apod.).

Při řešení složitějších problémů spolupracujeme s Fakultou stavební ČVUT v Praze.

Firma sídli v Hodoníně a Praze .

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného krajským soudem v Brně, oddíl c, vložka 66008.